Szkolenia

Naszym celem jest, stworzenie profesjonalnego sektora szkoleniowego

Od samego początku swej działalności firma Toaleta Pośmiertna i Tanatopraksja „NEKROS” Ireneusz Migdał specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń funeralnych dla branży pogrzebowej z obszaru całej Polski. Dzięki bogatej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia dotyczące dowolnie wybranego tematu z branży pogrzebowej.

Organizowane przez nas szkolenia i kursy w sposób znaczący poprawiają efektywność i jakość usług świadczonych przez firmy pogrzebowe naszych klientów, gdyż są one najlepszym sposobem mobilizacji rozwoju pracowników i podnoszenia ich kwalifikacji zawodowych.

Będąc profesjonalną firmą szkoleniową o wysokiej skuteczności, wiemy jak ważna w procesie uczenia się jest warsztatowa i praktyczna forma szkolenia. We wszystkich prowadzonych przez nas szkoleniach różnymi sposobami wzmacniamy treść przekazu. Stosujemy łatwo zapadające w pamięć przykłady, obrazy i prezentacje. Nasze usługi doceniają Klienci z całej Polski.

Naszym celem jest, stworzenie profesjonalnego sektora szkoleniowego oferującego najlepsze rodzaje kursów i wyposażenie naszych uczniów w najszerszą wiedzę i narzędzia, aby mogli wejść w świat pracy w branży pogrzebowej. Firma NEKROS specjalizuje się  w  projektowaniu i organizacji   szkoleń otwartych realizowanych  w formie  kursów, treningów, warsztatów    oraz szkoleń zamkniętych – na życzenie klienta.

Szkolenia otwarte to idealna propozycja dla firm chcących doszkolić pojedynczych pracowników, aby np. rozwinąć ich umiejętności i kwalifikacje zawodowe, albo dostarczyć konkretnej wiedzy z konkretnej dziedziny. Szkolenia otwarte są powszechne, co pozwala zasadniczo obniżyć koszty organizacyjne.

Szkolenia zamknięte są w pełni dostosowane do oczekiwań i potrzeb konkretnej firmy. Wszystkie moduły takiego szkolenia ustalamy indywidualnie z naszym Klientem. Możemy więc w pełni dostosować program, czas i miejsce do specyfiki działania firmy, dzięki czemu szkolenie zamknięte jest niezwykle efektywne. Szkolenia zamknięte, to po prostu szkolenia “szyte na miarę” dla naszych Klientów.

Zakres oferowanych przez nas szkoleń otwartych
obejmuje następujące bloki tematyczne:

Szkolenie z zakresu toalety pośmiertnej

Toaleta pośmiertna- zabieg polegający na dezynfekcji powierzchni ciała zmarłego, zabezpieczenie przed wyciekami płynów z naturalnych otworów w ciele, zamykanie oczu i ust, zakładanie opatrunków, manicure, układanie fryzury, ubranie ciała…

Szkolenie z zakresu tanatokosmetyki

Tanatokosmetyka-wizaż pośmiertny – to czynności estetyczne przy osobach zmarłych. Ich zadaniem jest zatuszowanie zmian pośmiertnych, zakrywanie przebarwień i zasinień na ciele oraz doprowadzenie skóry do naturalnego koloru. W zakres kosmetyki pośmiertnej wchodzi wykonywanie makijażu, zabiegi pielęgnacyjne włosów (czesanie, farbowanie), manicure ( w tym tipsy) itp…

Szkolenie z zakresu tanatoplastyki

Tanatoplastyka – to rekonstrukcja ciała zmarłego, mająca na celu uzyskanie pierwotnego wyglądu zmarłego poprzez odtworzenie rysów twarzy i wyglądu ciała. Zabieg jest w szczególności stosowany gdy doszło do nagłych zmian w wyglądzie zmarłego między innymi w wyniku wypadku komunikacyjnego, samobójstwa, zabójstwa itp.

Szkolenie z zakresu tanatopraksji

Balsamacja (tanatopraksja)- jest to zabieg polegający na wprowadzeniu do naczyń krwionośnych osoby zmarłej płynów, które skutecznie hamują proces rozkładu ciała po śmierci. Jest to  metoda likwidująca wszelkie oznaki śmierci. Po zabiegu zmarły wygląda jakby ,,zasnął” – znikają zasinienia i plamy opadowe, powracają naturalne rysy twarzy.

Kurs z zakresu technik sekcyjnych

Sekcja zwłok- badanie pośmiertne, którego celem jest najczęściej ustalenie przyczyny zgonu. Czynność polega na dokonaniu oględzin zewnętrznych i otwarciu trzech jam ciała.

Mając  na uwadze  specyfikę  i  różnorodność  działalności wielu naszych  klientów, przygotowujemy także bogatą ofertę szkoleń branżowych, dedykowanych branży funeralnej.

Na bazie własnych doświadczeń i kilkuletniej praktyki szkoleniowej, stworzyliśmy autorskie program szkoleń, których zadaniem jest  wspieranie działalności firm i instytucji, rozwiązywanie bieżących problemów i otwieranie horyzontów na nowe możliwości, odpowiadające zmieniającym się wymaganiom rynku funeralnego.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom rynku oraz w odpowiedzi na zapytania klientów, przygotowaliśmy także propozycje szkoleń integracyjnych, organizowanych dla poszczególnych zespołów pracowniczych lub całych firmy jednocześnie.

Zapraszamy do zapoznania się z opisaną poniżej ofertą firma Toaleta Pośmiertna i Tanatopraksja „NEKROS” Ireneusz Migdał, jak również do bieżącego śledzenia informacji o zaproponowanych przez nas szkoleniach i kursach. Nieustannie poszerzamy zakres propozycji szkoleniowych, dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin na naszej stronie internetowej i fanpeage na facebooku.

Prezentowane opisy i zakresy programowe szkoleń mają charakter propozycji, ostateczny kształt programu zostanie dopasowany do Państwa potrzeb o oczekiwań po uprzednim zrealizowaniu analizy potrzeb szkoleniowych, zgodnie ze standardami przyjętymi  w firmie NEKROS.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez naszą firmę opcjami szkoleniowymi, możliwościami promocji i rabatów oraz atrakcyjnymi komponentami towarzyszącymi wybranym formom szkoleniowym.

W ramach opieki poszkoleniowej uczestnicy
naszych szkoleń mogą liczyć na:

Rekomendacje i wskazówki dotyczące samokształcenia

Dodatkowe ćwiczenia i zadania do wykonania po szkoleniu

Konsultacje poszkoleniowe

Dostęp do bazy wiedzy na stronie www i facebooku

Zachęcamy także do kontaktów bezpośrednich z nami. Bardzo chętnie udzielimy Państwu wyczerpujących informacji o proponowanych usługach szkoleniowych podczas rozmów telefonicznych.

Dziękujemy dotychczasowym klientom za obdarzenie nas swoim zaufaniem a wszystkich Państwa zapraszamy do długoletniej współpracy.

Gorąco zapraszamy do składania indywidualnych propozycji i sugestii szkoleniowych, oferowania własnych modyfikacji i zakresów tematycznych zgodnych z Państwa potrzebami.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą o charakterze Partnerstwa na rzecz realizacji wspólnych przedsięwzięć i projektów.