Usługi

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usługi

Usługi

Firma Toaleta Pośmiertna i Tanatopraksja „NEKROS” Ireneusz Migdał od samego początku istnienia ukierunkowana jest na świadczenie profesjonalnych usług pogrzebowych, pozwalających na godne pożegnanie osób zmarłych.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz okazywanie należytego szacunku osobom zmarłym i ich rodzinom pozwoliło firmie na wykreowanie wizerunku godnej zaufania, rzetelnej i profesjonalnej firmy pogrzebowej.

Firma dokłada wszelkich starań, aby pożegnanie bliskiej Państwu osoby przebiegało bez zakłóceń oraz z należytym szacunkiem i wyczuciem.

 

Dyskrecja, profesjonalizm oraz odpowiednie podejście i doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych przekłada się na zaufanie, którym firmę obdarzają bliscy zmarłych.

Dzięki długoletniej tradycji firma zdobyła doświadczenie gwarantujące możliwość zapewnienia jak najwyższej jakości usług funeralnych.

Usługi

Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem firmy NEKROS jest profesjonalny i wykwalifikowany personel, charakteryzujący się życzliwością, rzetelnością oraz wysoką kulturą osobistą.

Dbamy o to, aby rodzina zlecająca usługi była traktowana z należytym szacunkiem, współczuciem i pełnym zrozumieniem.

 

Firma NEKROS stara się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z przygotowaniem ciał zmarłych do pogrzebu. W związku z tym, że każdy klient ma swoje indywidualne życzenia i oczekiwania firma wychodzi i naprzeciw dostosowując się do Państwa potrzeb.

Właśnie dlatego oferujemy Państwu szeroki zakres wykonywanych usług oraz najwyższą jakość, tak by każdy mógł zapewnić osobie zmarłej godne i odpowiednie pożegnanie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży funeralnej firma jest  w stanie wyjść naprzeciw wymaganiom swoich  klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Firma oferuje szeroki wachlarz
profesjonalnych usługi z zakresu:

Tanatotoaleta

Tanatotoaleta czyli toaleta pośmiertna to zabieg obejmujący zespół podstawowych czynności polegający na przygotowaniu osoby zmarłej do pogrzebu…

Tanatokosmetyka

Są to wszelkie czynności estetyczne dokonywane przy osobie zmarłej , które mają na celu skorygowania lub zatuszowania zewnętrznych zmian pośmiertnych…

Tanatotoplastyka

Tanatoplastyka ma na celu uzyskanie pierwotnego wyglądu osoby zmarłej poprzez odtworzenie rysów twarzy i wyglądu ciała…

Tanatotopraksja

Tanatopraksja (balsamacja) zwłok  jest zabiegiem konserwującym, który oprócz przywracania zmarłemu bardzo naturalnego wyglądu…

Sekcje zwłok

Sekcja prywatna, nie jest ona uregulowana przepisami prawa, podejmowana jest najczęściej na prośbę rodziny lub na wniosek towarzystwa ubezpieczeniowego…

Świeckie ceremonie pogrzebowe

Firma wykonuje również usługi związane z przeprowadzaniem ceremonii pogrzebowych o charakterze świeckim jako Mistrz Ceremonii Świeckich…

Sporządzanie ekspertyz kryminalistycznych

Firma NEKROS oferuje profesjonalne ekspertyzy kryminalistyczne wykonywane dla organów ścigania, wymiaru sprawiedliwości i innych zleceniodawców, w zakresie rekonstrukcji wypadków i kolizji drogowych.

Właściciel firmy posiada uprawnienia biegłego sądowego w zakresie kryminalistycznej rekonstrukcji wypadków drogowych…

Służymy Państwu pomocą, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi, dzięki którym możemy nieustannie podnosić jakość oferowanych usług pogrzebowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę w każdy dzień tygodnia. Obsługa za pośrednictwem strony internetowej, e-maila, telefonu i fizycznej wizyty. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów, ciągłe podnoszenie jakości w zakresie świadczonych usług i szacunek dla ludzi, którzy przychodzą do poszukiwania naszej pomocy.